Meeskond

Mihhail Timošenko graphic
Mihhail Timošenko

Juhatuse liige

Tel: (+372) 5562 5454

mihhail@bildex.ee

Svetlana Kirtjanova graphic
Svetlana Kirtjanova

Raamatupidaja

Tel: (+372) 555 39 999

svetlana@bildex.ee

Dmitri Vaštšenko graphic
Dmitri Vaštšenko

Projektijuht

Tel: (+372) 566 47 450

dmitri@bildex.ee

Juri Lukastsuk graphic
Juri Lukastsuk

Objektijuht

Tel: (+372) 5569 1961

juri@bildex.ee

Roman Šaronov graphic
Roman Šaronov

Objektijuht

Tel: (+372) 5562 5434

roman@bildex.ee

Julia Smirnova graphic
Julia Smirnova

Tehnik-projektiinsener

Tel. (+372) 505 9118

julia@bildex.ee

Andres Sarapuu graphic
Andres Sarapuu

Varustaja

Tel. (+372) 5556 0631

andres@bildex.ee